Wróć

Portfolio

7 lat

Doświadczenia

gg.deals

Porównywarka cen gier

Duża aplikacja umożliwiająca porównywanie aktualnych i historycznych cen gier. Serwis dodatkowo oferuje treści publicystyczne dotyczące branży gamingowej.
Kompletna przebudowa serwisu
Wireframe
High-fidelity design

E-cognita

Aplikacja e-learningowa

Autorski, zaawansowany serwis kierowany do uczniów oraz pracowników oświaty. Aplikacja zaprojektowana z myślą o rozwoju, dostarczająca narzędzia do generowania, przetwarzania i dzielenia się materiałami dydaktycznymi z dowolnej dziedziny nauki.
Serwis autorski

MBS Sp. z o.o.

Serwis ofertowy dla dostawcy sprzętu budowlanego

Projekt strony internetowej dla firmy zajmującej się wynajmem ciężkiego sprzętu budowlanego. Przy współpracy z Symbioza.net.pl firma przeszła kompletny rebranding wraz z identyfikacją wizualną. Zaczynając od szkiców koncepcyjnych na widokach high-fidelity kończąc.
Wireframe
High-fidelity design
branding

Alitec

Katalog ofertowy dla dostawcy sprzętu diagnostycznego

Praca nad identyfikacją wizualną firmy poprzez przygotowanie projektu katalogu ofertowego dla firmy dostarczającej zaawansowane urządzenia diagnostyczne. Implementacja zawierała również stworzenie wektorowych reprezentacji wszystkich produktów firmy oraz skonstruowanie wizualizacji specyfikacji technicznej. Wszystko to przygotowane do druku oraz w wersji elektronicznej.
Ready to print
product design
iconography

Juwenalia Politechniki Łódzkiej

Branding imprezy masowej

Kierowanie zespołem odpowiedzialnym za całą identyfikację wizualną imprezy masowej, trwającej 3 dni i liczącej kilkanaście tysięcy uczestników. Byłem odpowiedzialny za wszystkie materiały promocyjne zaczynając od tych w mediach społecznościowych przez materiałay drukowane rozmieszczone w mieście Łodzi, na materiałach scenicznych oraz tych przeznaczonych dla artystów uczestniczących.
Team leader
branding
product design

Kajakersi

Całkowity branding firmy oraz aplikacja webowa

Praca nad identyfikacją wizualną firmy, która jest liderem w regionie. Projekt i wdrożenie strony internetowej. Full branding of the company, which over time has become a leader in the region. Design and implementation of the web application. Preparation of promotional materials, taking necessary photos and vector graphics of river maps.
Prototype
Branding
Product design
frontend dev

ZHP Miastko

Projekt i wdrożenie strony internetowej z panelem CMS

W oparciu o analizę potrzeb, przygotowanie koncepcji aplikacji internetowej dla Związku Harcerstwa Polskiego. Skonstruowanie projektu hight-fidelity wraz z prototypem. Wdrożenie na poziomie frontendu i przygotowanie projektu do dalszych prac na stronie backend gdzie zaimplementowano panel CMS.
Wireframe
Prototype
high fidelity design
Frontend dev

Kancelaria adwokacka - J.Z. Szymański

Projekt i wykonanie strony internetowej

Strona internetowa szanowanej kancelarii adwokackiej z siedzibą w Łodzi. Począwszy od analizy potrzeb, poprzez projekt high-fidelity, aż po wdrożenie.
Wireframe
high fidelity design
frontend dev

Salem

Projekt i prototyp strony internetowej salonu motocyklowego

Witryna z ofertowo-sklepowa, dla największego salonu motocyklowego w regionie. Przygotowanie prototypu w taki sposób, aby dostosować projekt do dalszej pracy na panelu CMS.
Wireframe
Prototype
product design
PDF CV